Štedilniki C-30 manjših dimenzij, so zelo primerni za inštalacijo v manjše prostore, za manjše objekte, hiše za dopust – vikende, oziroma vse prostore, kjer ni potrebe za pečico, a obstaja možnost kuhanja.
Štedilnik za centralno ogrevanje brez pečice 25 kW
Nominalna moč: 25 kW
Dimenzije (Š x G x V): 60 x 64 x 85 cm
Premer cevi za odvod dimnih plinov: Ø 130 mm
Energijski razred: A
Kategoriji: Štedilniki, Štedilniki za centralno ogrevanje brez pečice
Dodatne informacije
| Nominalna toplotna moč | 25 kW |
|---|---|
| – voda | 20 kW |
| – prostor | 5 kW |
| Vsebnost vode v kotlu | 20 L |
| Teža | 160 kg |
| Plošča za kuhanje (širina x globina) | 48×45 cm |
| Pečica (širina x globina x višina) | – |
| Priključek za dovod primarnega zraka | Ø 120 mm |
| Potreben podtlak dimnika | 12 Pa |
| Izkoristek | 75 % |
| Regulacija zraka – primarni | avtomatski |
| Regulacija zraka – sekundarni | ročno |
| Zaščita kotla | Priprava za toplotno zaščito kotla od pregrevanja |
| Rešetka kurišča – pomična | mehanizem |
| Vrata kurišča | ognjevarno steklo |
| Izdelan v skladu s CE normom | EN 12815 |
| Barva | INOX MAT, PC-2, PC-3, PC-7 |
| Razred energijske učinkovitosti | A |
Podobni izdelki
Štedilniki
Štedilniki
Štedilniki

















