Kuhanje, pečenje,ogrevanje sanitarne vode in ogrevanje cele hiše – centralno gretje s štedilnikom na trda goriva C-25 PREMIUM. Konstruirani so enako kvalitetno kot modeli C-25 i C-35, ali z vekšom pečicom in peči (panoramsko steklo). Popolnoma nova zunajna zasnova peči. Poleg tega štedilnik ima možnost nastavitve višine 850 – 920 mm. Štedilnik nima škatlo za les.
Štedilnik za centralno ogrevanje 25 kW PREMIUM
Nominalna toplotna moč: 25 kW
Dimenzije (š x d x v): 100 x 64 x 85/92 cm
Premer cevi za odvod dimnih plinov: Ø 130 mm
Energijski razred: A
Kategoriji: Štedilniki, Štedilniki za centralno ogrevanje s pečico
Dodatne informacije
| Nominalna toplotna moč | 25 kW |
|---|---|
| – voda | 18 kW |
| – prostor | 7 kW |
| Vsebnost vode v kotlu | 20 L |
| Teža | 255 kg |
| Plošča za kuhanje (širina x globina) | 86×45 cm |
| Pečica (širina x globina x višina) | 40x46x36 cm |
| Priključek za dovod primarnega zraka | Ø 120 mm |
| Potreben podtlak dimnika | 12 Pa |
| Izkoristek | 75 % |
| Regulacija zraka – primarni | avtomatski |
| Regulacija zraka – sekundarni | ročno |
| Zaščita kotla | Priprava za toplotno zaščito kotla od pregrevanja |
| Rešetka kurišča – pomična | mehanizem |
| Vrata kurišča | ognjevarno steklo |
| Izdelan v skladu s CE normom | EN 12815 |
| Barva | PC-2, PC-3, PC-7, PC-8 |
| Razred energijske učinkovitosti | A |
Podobni izdelki
Štedilniki
Štedilniki
Štedilniki

















