SENKO peči na pelete se uporabljajo za ogrevanje stanovanjskega prostora in/ali za centralno ogrevanje in istočasno služijo kot okrasni element v vsakem ambientu. Topli zrak s pomočjo ventilatorja izhaja iz peči v prostor skozi posebno rešetko na sprednji strani peči. S pomočjo drugega ventilatorja se dovaja primarni zrak v kurišče in dimni plini se istočasno odvajajo iz kurišča v dimnik. SENKO peči na pelete odlikuje visoka učinkovitost (91-96%), kakor tudi zelo nizka stopnja ispusta dimnih plinov v okolico. Konstruirane in izdelane so do najmanjših detajlov, da bi na najboljši način zadovoljile vse potrebe uporabnika za funkcionalno in varno uporabo.
Peč na pelete za centralno ogrevanje P 12 WATER+AIR
Nominalna toplotna moč: 13 kW
Dimenzije (Š x G x V): 60 x 70 x 110 cm
Premer cevi za odvod dimnih plinov: Ø 80 m
NOVO! možnost regulacije s pametnim telefonom – wifi modul (OPCIJA)
Kategoriji: Peči na pelete, Peči na pelete za centralno ogrevanje
Dodatne informacije
| Nominalna toplotna moč | 13 kW |
|---|---|
| – voda | 11,5 kW |
| – prostor | 1,5 kW |
| Vsebnost vode v kotlu | 30,5 L |
| Teža | 213 kg |
| Poraba goriva na Pnom* | 2,8 kg/h* |
| Zmogljivost rezervoarja | 34 kg |
| Priključek za dovod primarnega zraka | Ø 50 mm |
| Potreben podtlak dimnika | 12 Pa |
| Izkoristek na Pnom | 94,95 % |
| Omrežni priključek | 230 V / 50 Hz |
| Regulacija zraka – primarni | avtomatski |
| Regulacija zraka – sekundarni | avtomatski |
| Certificiran v skladu z normo | EN 14785 |
| Barva | PC-2, PC-3, PC-7 |
| Razred energijske učinkovitosti | A++ |
OPOMBA: tehnični podatki se nanašajo na uporabo pelet s kakovostjo ENplus-A1 in neto kalorične vrednosti 4,9 kWh/kg
* spremenjivi podatki, se lahko razlikujejo glede na pelete, ki se uporabljajo.
Podobni izdelki
Peči na pelete
Peči na pelete
Peči na pelete
Peči na pelete





















